Встановлення та заміна дотягувачів

На сайті ZAMKI.DP.UA представлені дотягувачі для дверей провідних світових виробників.

Якщо бажаєте отримати комфортне зачинення дверей без лишніх затрат часу та сили, дотягувач для дверей це зробить замість вас. Дверний дотягувач збільшить термін експлуатації дверей та замків, збереже тепло або прохолоду всередині приміщення.

Компанія ZAMKI.DP.UA професійно спеціалізується на встановлені дверних дотягувачів.

Дотягувач забезпечує довговічність і коректність роботи замикаючих пристроїв, його встановлення рекомендується в приміщеннях з активною експлуатацією дверей.

Дотягувачі діляться на класи, відповідні параметрам дверей. Основні показники класу - вага дверного полотна і його ширина. 

Дотягувачі  поділяють на три типи: 

  • накладні, 
  • підлогові,
  • врізні. 

Найбільш поширеніші, це накладні. Врізні цікаві тим, що при закритих дверях їх не помітно, тобто вони вмонтовуються в дверне полотно.

Дотягувачі дверні можуть мати різні варіанти кольорових рішень та обробок, завдяки чому добре підійдуть до вхідних дверей та будуть малопомітними у інтер’єрі приміщення.

   На перший погляд функції дотягувача здаються не складними, але все ж радимо Вам отримати консультації у спеціалістів ZAMKI.DP.UA перед тим як здійснювати вибір моделі дотягувача і тим більше самостійно встановлювати. Майстри ZAMKI.DP.UA нададуть вам професійну консультацію, швидко встановлять на ваші двері дотягувач та якісно його налаштують.

Встановлення та заміна дотягувачів дверей Дніпро | ZAMKI.DP.UA

Немає доступних товарів

Слідкуйте за оновленнями! Тут буде показано більше товарів по мірі їх додавання.