Захисна фурнітура

Яку функцію виконує броненакладка на замок?

Захисна фурнітура для замків захищає ваш будинок від спроби злому замку. Компанія ZAMKI.DP.UA настійно рекомендує купити броненакладку на замок, це посилить його зломостійкість, що в результаті збереже ваше майно в цілості. Вони виготовлені із загартованого металу, бувають різного типу залежно від галузі застосування. Вона закриває вразливі місця на дверному замку, виключаючи можливість його висвердлювання та вибивання.

Броненакладка буває кількох типів.

Розберемося, де їх необхідно встановити:

  • Внутрішній тип. Броненакладка розміщується між корпусом замку та металевою обшивкою дверей. Таким чином виключається пробиття та інші методи проникнення до секретної частини замкового механізму.

  • Зовнішнього типу. Кріпляться на зовнішній бік дверей. Вони кріпляться між собою за допомогою гвинтів, що проходять через корпус замка. У цьому випадку ви вбережете замок від висвердлювання та вибивання.

Ви можете знайти й недорого купити броненакладку у місті Дніпро на сайті ZAMKI.DP.UA. Ми працюємо із брендами DISEC, ABLOY, MUL-T-LOCK, ROSTEX. Це стандарт якості у сфері захисної фурнітури у всьому світі. Ми рекомендуємо встановлювати конусні броненакладки, оскільки вони відводять удар. А якщо ви не ходите, щоб вона виступала, можна встановити втоплену захисну фурнітуру. В цьому випадку до неї не буде ніякого доступу ззовні, що дасть додаткову взломостійкість вхідних дверей в цілому.

На який замок потрібна броненакладка?

Фахівці компанії ZAMKI.DP.UA рекомендують встановлювати захисну фурнітуру на всі замки. Краще один раз надійно захистити свій будинок, і знати, що без вашого відома ніхто не зможе проникнути всередину за жодних обставин. Якщо ви знаходитесь в місті Дніпро, на сайті ZAMKI.DP.UA можна вибрати і купити броненакладки для металевих дверей, на сувальдний замок і окремо на циліндр.

Броненакладка на замок, захисна фурнітура Дніпро | ZAMKI.DP.UA

Активні фільтри