Замки врізні

Врізні замки, їх особливості, пристрій та відмінності

Давайте розберемося, із чого складається врізний замок. У базовій збірці він складається із сталевого корпусу, висувного ригеля, фальового язичка, приводного важеля, сердечника з вбудованим секретним механізмом, лицьової рамки та планки у відповідь. Врізний замок встановлюється всередині дверного полотна, а планка-відповідь монтується в короб. Компанія ZAMKI.DP.UA рекомендує робити посилення замку за допомогою броненакладок. Це дозволить підвищити злостійкість вхідних дверей до максимального рівня.

Замки врізні розрізняються за схемою механізму.

Розглянемо найпоширеніші моделі:

  • Сувальдний. При вбудовуванні ключа в замковій свердловині забезпечується вибудовування сувальд у потрібній комбінації. Коли вони встають у потрібному порядку, можна відчинити або закрити двері.

  • Циліндровий. Будова циліндрового замку є наявність усередині сердечника штифтів, відповідальних за секретність. Рух штифтів здійснюється під впливом пружини.

  • Електромеханічні. Відкриття здійснюється або за допомогою введення секретної комбінації, електронним ключем або магнітною карткою.

Компанія ZAMKI.DP.UA допоможе вибрати і недорого купити врізний замок у місті Дніпро. Замок такої моделі можна встановити на воротах, міжкімнатних дверях та навіть сейфах або гаражах. Якщо замок врізний вийшов з ладу, ми зможемо швидко та професійно виконати заміну врізного замку без пошкоджень.

Чому наші клієнти вибирають врізний замок?

Він простий у встановленні, його не можна легко зламати, і в нього приємна вартість. Спеціалісти компанії ZAMKI.DP.UA більше 19 років виконують заміну та встановлення врізних замків у місті Дніпро. При необхідності ми можемо перекодувати циліндр замку, позбавивши вас дорогої заміни всього механізму замикання.

Врізні замки дверні, замки врізні, встановлення заміна врізних замків Дніпро | ZAMKI.DP.UA

Активні фільтри