Перекодування циліндрів Mul-T-Lock

Перекодування, циліндрів, Mul-T-Lock

Ремонт замків необхідний, коли механізм погано функціонує, періодично заклинює, незручно відкривається і видає звуки, що скриплять. Якщо ж замок було встановлено давно, він може вже не відповідати надійності. Тоді варто задуматися про заміну застарілого або дверного замку, що вийшов з ладу, на новий. Крім того, поміняти замок можна на час ремонту або, щоб уникнути неприємних ситуацій, коли ключі втрачені або якщо вони знаходилися у сторонніх людей.
Найбільш поширеним ремонтом замків у Дніпрі сьогодні є циліндрові замки, вони не вимагають ремонту або заміни замку всього механізму, достатньо замінити серцевину в Дніпрі (перекодувати механізм) замку, щоб він знову став як новий, або якщо ви втратили ключ. Звичайно, це набагато дешевше, ніж змінювати замок повністю. Також у ремонті замків потрібне і регулювання закриття/відкриття механізмів-дверей по місту Дніпро. Ремонт, заміна циліндра та замку, або регулювання дверей у Дніпрі – зробимо якісно та надійно! Виїзд майстра на ремонт дверного замку або його заміну у день звернення – у нашому місті Дніпро

Перекодування циліндра та замку

Деякі типи циліндрів та замків мають можливість перекодування на нову комбінацію ключа. До комплекту з таким замком іде інструкція з перекодування, а також пластикова карта до кожного комплекту ключів, за якою можна нарізати додаткові ключі в необхідній кількості. Операцію з перекодування такого циліндра або замка власник може зробити самостійно.

У яких випадках слід перекодувати циліндри?

  1. У разі втрати або крадіжки ключа, коли є ризик відкриття ваших дверей знайденим ключем під час Вашої відсутності.

  2. У випадку, якщо змінився «господар» або «орендар» житла, слід перекодувати, якщо один з дублікатів ключів залишився у колишнього господаря приміщення.

  3. У разі ремонту, якщо Ви довіряли ключі робітникам під час ремонту.

Після закінчення ремонту Ви можете перекодувати Ваші замки та користуватися наступним комплектом ключів.

Перекодування циліндра або замка Дед-Болт у разі втрати або крадіжки ключа (зміна секретного коду)

У деяких випадках нашим клієнтам потрібне перекодування циліндра або замку Дед-Болт Mul-T-Lock, яке можна зробити у нашому сервісному центрі. В результаті перекодування замовник отримує свій виріб із новим секретним кодом, з новими ключами 3шт. та пластиковою карткою. Такі роботи не виробляються "вдома". Час роботи займає 30-40 хвилин.

Перекодування, цилінду M-T-L,TOKOZ, та замку Дніпро | ZAMKI.DP.UA

Немає доступних товарів

Слідкуйте за оновленнями! Тут буде показано більше товарів по мірі їх додавання.