Замки

Як правильно вибрати дверний замок?

З урахуванням місця встановлення та призначення, використовуються дверні замки різної конструкції. Якщо ви вирішили самостійно підібрати механізм замикання, не ризикуйте, скористайтесь професійними рекомендаціями від компанії ZAMKI.DP.UA. Ми працюємо у місті Дніпро понад 19 років, недорого та якісно встановлюємо вхідні двері та дверні замки. Найкращим варіантом для повної безпеки вашого будинку буде встановлення замків двох різних систем.

Замки різняться за типом установки.

 • Навісні. Найпростіший вид замку. Найчастіше використовується на воротах гаражів та хвіртках. Такі замки повинні мати достатній запас міцності щоб прийняти на себе зусилля на відкривання від конструкцій, що замикаються.

 • Накладні. Складніший вид замку. Використовується для встановлення на внутрішній стороні дверей. Міцніше кріпиться до корпусу конструкції, що замикається, тому краще захищений від злому;

 • Врізні. Цей вид кріплення найбільш складний в установці та вимагає спеціальне місце у конструкції дверей для його встановлення. Для більшої надійності застосовуються броненакладки на двері. Надійність захисту від злому залежить від матеріалу дверей, де встановлено замок.

Фахівці компанії ZAMKI.DP.UA зможуть недорого зробити встановлення замку на дерев'яні та металеві двері. Якщо ви знаходитесь у місті Дніпро, набирайте номер телефону, вказаний у шапці сайту. Ми допоможемо вибрати та купити дверний замок за вашим запитом та швидко та професійно виконаємо його встановлення.

То що ж вибрати, якщо старий замок зламався, замок навісний чи замок врізний?

Важливе питання не що вибрати, а де вибрати. Компанія ZAMKI.DP.UA швидко замінить поламаний механізм замикання на новий, перекодує циліндр і зробить для вас новий комплект ключів. При необхідності ми встановимо замок урізний разом із ручкою.

Замки врізні, замки навісні, замки накладні Дніпро | ZAMKI.DP.UA

Підкатегорії

 • Замки врізні

  Врізні замки, їх особливості, пристрій та відмінності

  Давайте розберемося, із чого складається врізний замок. У базовій збірці він складається із сталевого корпусу, висувного ригеля, фальового язичка, приводного важеля, сердечника з вбудованим секретним механізмом, лицьової рамки та планки у відповідь. Врізний замок встановлюється всередині дверного полотна, а планка-відповідь монтується в короб. Компанія ZAMKI.DP.UA рекомендує робити посилення замку за допомогою броненакладок. Це дозволить підвищити злостійкість вхідних дверей до максимального рівня.

  Замки врізні розрізняються за схемою механізму.

  Розглянемо найпоширеніші моделі:

  • Сувальдний. При вбудовуванні ключа в замковій свердловині забезпечується вибудовування сувальд у потрібній комбінації. Коли вони встають у потрібному порядку, можна відчинити або закрити двері.

  • Циліндровий. Будова циліндрового замку є наявність усередині сердечника штифтів, відповідальних за секретність. Рух штифтів здійснюється під впливом пружини.

  • Електромеханічні. Відкриття здійснюється або за допомогою введення секретної комбінації, електронним ключем або магнітною карткою.

  Компанія ZAMKI.DP.UA допоможе вибрати і недорого купити врізний замок у місті Дніпро. Замок такої моделі можна встановити на воротах, міжкімнатних дверях та навіть сейфах або гаражах. Якщо замок врізний вийшов з ладу, ми зможемо швидко та професійно виконати заміну врізного замку без пошкоджень.

  Чому наші клієнти вибирають врізний замок?

  Він простий у встановленні, його не можна легко зламати, і в нього приємна вартість. Спеціалісти компанії ZAMKI.DP.UA більше 19 років виконують заміну та встановлення врізних замків у місті Дніпро. При необхідності ми можемо перекодувати циліндр замку, позбавивши вас дорогої заміни всього механізму замикання.

 • Замки накладні

  Давайте докладно розберемося, що таке накладний замок

  Це запірний механізм, що має вигідну перевагу. Його легко встановити на двері самостійно. Його можна монтувати на будь-який тип дверей, металеву, дерев'яну, вуличну чи внутрішньокімнатну. Замок накладний встановлюється на кріпильну планку із внутрішньої сторони дверей. Компанія ZAMKI.DP.UA допоможе вам купити замок дверний накладний в місті Дніпро. При необхідності зможемо без пошкоджень зробити його встановлення.

  Ми допоможемо вибрати накладний замок різного типу

  Найчастіше покупці запитують:

  • Гаражний

  • На металеві двері

  • Для вуличного хвіртки

  • З клямкою

  • На вхідні двері

  На сайті ZAMKI.DP.UA доступні всі перераховані вище накладні замки. Корпус пристрою може бути одностороннім та двостороннім. У першому варіанті зовні можна замкнути замок ключем, а зсередини спеціальною ручкою. У другому випадку по обидва боки є можливість скористатися ключем.

  Який тип може бути замок накладний?

  Механізми замикання такого типу діляться на чотири різновиди, ми розглянемо кожну в деталях:

  • Циліндровий. Його ще називають англійським замком. Має такий пристрій: ротор, повідець, штифти, піни, циліндри та поворотні пружини. При поломці в ньому можна замінити лише серцевину, уникнувши заміни всього запірного механізму.

  • Електромеханічний. Принцип роботи замку полягає у подачі електрики на приводний агрегат. Засувка та ригель функціонує за допомогою електромотора або соленоїда.

  • Сувальдний. Найчастіше використовується в приміщеннях, що не наражаються на високий ризик злому. Відкриття замку відбувається за допомогою сувальд, які розташовані паралельно один одному.

  • Рейковий. Має простий пристрій: рейка, корпус, пружина та ключ. Зовні закривається за допомогою ключа, а зсередини – за допомогою рейки, яку необхідно зрушувати у бік запірної планки.

  Шукаєте накладний замок у місті Дніпро? Компанія ZAMKI.DP.UA запропонує найкращий варіант на ваш запит. При пошкодженні або поломці ми зможемо швидко замінити замок накладної повністю або його циліндр.

 • Замки навісні

  Вибираємо надійний навісний замок на сайті ZAMKI.DP.UA

  Замки навісні ще прийнято називати коморами. Вони найчастіше використовуються для господарських потреб. Однак, залежно від їх розміру, може змінюватися і їх призначення. Маленькі підвісні замки використовуються на валізах та інших малогабаритних виробах. Середні мають найширший спектр застосування. Великі є захистом для промислових і складських приміщень. Компанія ZAMKI.DP.UA допоможе вибрати та недорого купити надійний навісний замок у місті Дніпро.

  Замок навісний має стандартний пристрій.

  Механізм секретки, який замикає ригелі, буває кількох типів:

  • Сувальдна. Відкривається виключно рідним ключем. Його можна зламати лише грубою силою.

  • Циліндрова. Личинку приводить у дію штифтовий чи рамковий механізм. Штифти зміщуються ключем із насічками до потрібної позиції, які провертають циліндр для розблокування замка.

  • Дискова. Ключі з виступом та насічками розблоковують диски при провертанні.

  • Гвинтова. Ригель закручується на різьбленні спеціальним ключем. Найчастіше навісний замок такого типу використовується для гаража.

  • Кодова. Відкриття відбувається за допомогою цифрової комбінації, яка відводить ригелі та відмикає замок.

  На сайті ZAMKI.DP.UA можна обрати та купити будь-яку з вищезгаданих моделей замків навісних.

  Навісний замок вибирається залежно від конкретної ситуації.

  Вони різняться за будовою та матеріалами. Начіпні замки можуть бути латунні, чавунні, алюмінієві або сталеві. За типом будівлі можна зустріти відкриті, грибоподібні, напівзакриті та закриті. Ідеальний замок навісний повинен мати замикаючий ригель, який знаходиться в незручному положенні для злому.

  Компанія ZAMKI.DP.UA рекомендує використовувати лише сертифіковану продукцію, яку можна вибрати на нашому сайті. Пам'ятайте, ваша безпека та безпека особистого майна, це головний пріоритет для фахівців ZAMKI.DP.UA

Активні фільтри