Замки навісні

Вибираємо надійний навісний замок на сайті ZAMKI.DP.UA

Замки навісні ще прийнято називати коморами. Вони найчастіше використовуються для господарських потреб. Однак, залежно від їх розміру, може змінюватися і їх призначення. Маленькі підвісні замки використовуються на валізах та інших малогабаритних виробах. Середні мають найширший спектр застосування. Великі є захистом для промислових і складських приміщень. Компанія ZAMKI.DP.UA допоможе вибрати та недорого купити надійний навісний замок у місті Дніпро.

Замок навісний має стандартний пристрій.

Механізм секретки, який замикає ригелі, буває кількох типів:

  • Сувальдна. Відкривається виключно рідним ключем. Його можна зламати лише грубою силою.

  • Циліндрова. Личинку приводить у дію штифтовий чи рамковий механізм. Штифти зміщуються ключем із насічками до потрібної позиції, які провертають циліндр для розблокування замка.

  • Дискова. Ключі з виступом та насічками розблоковують диски при провертанні.

  • Гвинтова. Ригель закручується на різьбленні спеціальним ключем. Найчастіше навісний замок такого типу використовується для гаража.

  • Кодова. Відкриття відбувається за допомогою цифрової комбінації, яка відводить ригелі та відмикає замок.

На сайті ZAMKI.DP.UA можна обрати та купити будь-яку з вищезгаданих моделей замків навісних.

Навісний замок вибирається залежно від конкретної ситуації.

Вони різняться за будовою та матеріалами. Начіпні замки можуть бути латунні, чавунні, алюмінієві або сталеві. За типом будівлі можна зустріти відкриті, грибоподібні, напівзакриті та закриті. Ідеальний замок навісний повинен мати замикаючий ригель, який знаходиться в незручному положенні для злому.

Компанія ZAMKI.DP.UA рекомендує використовувати лише сертифіковану продукцію, яку можна вибрати на нашому сайті. Пам'ятайте, ваша безпека та безпека особистого майна, це головний пріоритет для фахівців ZAMKI.DP.UA

Замки навісні, замок навісний для гаража Дніпро | ZAMKI.DP.UA

Активні фільтри